MRF är en branschorganisation som företräder anslutna bilhandlare och bilverkstäder. Det är enbart till dessa företag som MRF lämnar rådgivning.

För dig som privatperson när du ska köpa bil eller reparera bil – läs här

 Vi finns här: MRF, Box 5611, Karlavägen 14A, 114 86 STOCKHOLM. Telefon: 08-701 63 00. E-post: mrf@mrf.se
Hitta till MRF

 

Här är alla våra medarbetare.

 

Tommy Letzén
Tommy Letzén, VD
tommy.letzen@mrf.se
08-701 63 19
David Norrbohm
David Norrbohm, vice VD, förbundsjurist
david.norrbohm@mrf.se
08-701 63 28
Åsa_M
Åsa Midbeck Hallgrimsson, VD-sekreterare
asa.midbeck@mrf.se
08-701 63 15
Karin_M
Karin Mattsson, ekonomichef
karin.mattsson@mrf.se
08-701 63 13
Charlie_M
Charlie Magnusson, informationschef
charlie.magnusson@mrf.se
08-701 63 16
Susanne_B
Susanne Byresjö, kommunikation och marknad
susanne.byresjo@mrf.se
08-701 63 18
Johan_H
Johan Holmqvist, bilhandelsansvarig
johan.holmqvist@mrf.se
08-701 63 22
Joachim_D
Joachim Due-Boje, servicemarknadsansvarig
joachim.due-boje@mrf.se
08-701 63 38
Jan_O
Jan Olvenmo, lack- och skadefrågor
jan.olvenmo@mrf.se
08-701 63 21
Christine_O
Christine Öiangen, koordinator
kiki@mrf.se
08-701 63 27
Marit_P
Marit Pehrson, ekonomi och administration
marit.pehrson@mrf.se
08-701 63 20
Mona_K
Mona Krangnes, ekonomi
mona.krangnes@mrf.se
08-701 63 26
Henric_W
Henric Widén, medlemsförmåner, prenumerationer och annonser Motorbranschen
henric.widen@mrf.se
08-701 63 17
Björn_O
Björn Olsson, MRFs Förlag och annonser
bjorn.olsson@mrf.se
08-701 63 25
Ing-Cathrin_N
Ing-Cathrin Nilsson, redaktör Motorbranschen
ing-cathrin@motorbranschen.se
08-701 63 12
Anna_F
Anna Frödell, art director Motorbranschen
anna@motorbranschen.se
08-701 63 12

 

MRF består av intresseorganisationen Motorbranschens Riksförbund, org nr 802002-3480 och det helägda servicebolaget Motorbranschkonsult AB, org nr 556078-8811